en
ocean-logo


 

Henkovac, z siedzibą w Holandii, to jeden z twórców maszyny do pakowania próżniowego. Henkovac łączy ponad 60 lat doświadczenia, kunsztu projektowania i technologii produkcji. Gwarantuje to, że wszystkie maszyny Henkovac są innowacyjne i niezawodne, wykonane w zgodzie z najwyższymi standardami jakości.

Pakowanie próżniowe to bardzo opłacalne rozwiązanie dedykowane dla łatwo psujących się produktów spożywczych. Stosunkowo niskie koszty materiałów do pakowania, krótki czas procesu pakowania, a także stosunkowo niski poziom inwestycji w urządzenie cechujące się dużą bezawaryjnością, sprawia że ten typ pakowania jest zdecydowanie najbardziej ekonomiczny i najbardziej efektywny dla łatwo psujących się produktów spożywczych. Ten sposób pakowania pozwala również na oszczędność miejsca, ułatwia jednocześnie logistykę i magazynowanie.

Henkovac oferuje kompletne linie urządzeń, które spełniają oczekiwania z zakresu pakowania próżniowego, zarówno dla małych jak i średnich przedsiębiorstw przetwórstwa żywności reprezentujących wiele branż. Każdy z modeli gwarantuje optymalny rezultat opakowań, zgodny z najnowszymi wymaganiami rynku.

Henkovac dostarcza najlepsze rozwiązania w bardzo atrakcyjnej cenie, wykorzystując w procesie produkcyjnym tylko wysokiej jakości materiałów, co pozwala zbudować trwałe i niezawodne urządzenia.

VM Trading sp. z o.o. zajmuje się za sprzedażą i serwisem w Polsce urządzeń Henkovac, w tym docenianej serii Traysealerów i maszyn rolowych dedykowanych dla przemysłu spożywczego.

Zapraszamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat pakowania próżniowego i naszych rozwiązań.

PAKOWACZKI KOMOROWE

Więcej

chamber vacuum machine transparant

TRAYSEALARY

Więcej

tray sealer transparant