en

VM Trading sp. z o.o. jest efektem założonej w 2007 roku działalności dwóch partnerów biznesowych Piotra Majcherka i Ruuda Vincenta.

Zaczeliśmy od szerokiej gamy urządzeń dozująco – pakujących, które firmujemy naszą marką „Ocean Machines“. W krótkim czasie staliśmy się dzięki elastycznemu podejściu do projektów, najwyższej jakości oferowanych urządzeń i konkurencyjnym cenom, uznanym i wiarygodnym partnerem, jednym z wiodących dostawców maszyn pakujących w Polsce.

Lata doświadczeń nauczyły nas, że każdy zakład, produkt, klient jest inny i niepowtarzalny. W związku z tym staramy się być elastycznym partnerem, dopasowującym właściwe rozwiązania techniczne do potrzeb klienta co jednoznacznie odróżnia nas od standardowych dostawców maszyn. Największa wartość we współpracy z Klientami stanowi dla nas wspólne wypracowanie dedykowanego rozwiązania, dostosowanego do ich potrzeb i umożliwiającego osiągnięcie istotnej przewagi konkurencyjnej.

Dlatego też stworzyliśmy dział inżynieryjny, który jest w stanie wykonać często skomplikowane i trudne w realizacji potrzeby klienta jako indywidualne projekty lub częściej jako elementy naszych linii, gdzie podstawą są nasze typowe rozwiązania w zakresie maszyn pakujących.

Jako, że jeden z właścicieli VM Trading sp. z o.o. jest Holendrem, rozwineliśmy również zespół dbający o reprezentację w Polsce wybranych wiodących holenderskich producentów maszyn. Obecnie reprezentuejmy m.in. Unikon i Henkovac. Rozwiązania tych firm uzupełniają dotychczasową gamę naszych urządzeń.

Połączeniu szerokiej gamy maszyn pakujących (Ocean Machines), projektów inżynieryjnych oraz reprezentowanie wysokiej klasy holenderskich producentów maszyn, daje nam możliwość obsługi znacznej części rynku.

Sukcesem naszego silnego wzrostu jest wykwalifikowany i doświadczony zespół zaangażowanych specjalistów. Nasza wiedza, umiejętności i wysoka kultura pracy gwarantują efektywną realizację projektów, również tych najbardziej wymagających, zarówno technicznie, jak i biznesowo.

Nasi klienci pomagają nam w rozwoju by stać się wiodącym dostawcą urządzeń pakujących i myjących w Polsce. Dziękujemy za obdarzenie zaufaniem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Piotr Majcherek
Ruud Vincent