en
ocean-logo


 

Jesteśmy jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm oferujących maszyny pakujące na świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów, oferując nie tylko wysokiej jakości urządzenia pakujące, ale także pełne wsparcie w zakresie obsługi posprzedażowej.

Dbamy o najwyższą jakość naszych produktów, zarówno poprzez stosowanie wysokiej jakości komponentów (m.in Mitsubishi, Siemens, Panasonic, Omron, Schneider, Festo), jak i wdrażanie międzynarodowych standardów jakości (ISO 9001:2000, HACCP, certyfikaty CE).

Nasze biuro w Polsce zapewnia kompleksową obsługę klientów: sprzedaż, transport, import, instalacje, nadzór i wsparcie techniczne oraz naprawy pogwarancyjne, wykonywane przez wykwalifikowany zespół inżynierów. Nasz lokalny magazyn umożliwia szybki dostęp do szerokiego asortymentu części zamiennych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.W przypadku pytań bądź uwag jesteśmy do Twojej dyspozycji. Na każde swoje zapytanie otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin.

Ocean Machines to najlepsze rozwiązania w najlepszych cenach.
Sprawdź nas!

PIONOWE MASZYNY PAKUJĄCE

Więcej

 

V250transparant

SYSTEMY WAŻĄCE I DOZUJĄCE

Więcej

WM14-3000 transparant

FLOWPACK

Więcej

FR450 transparant

ZINTEGROWANE URZĄDZENIA WAŻĄCO – PAKUJĄCE

Więcej

12 head  L transparant